פיקוד חלונות

 
אם פעם היינו צריכים לסובב את הידית של החלון ברכב עשרות פעמים כדי לפתוח את החלון וליהנות מאוויר צר או לענות לשאלות של השומר בכניסה לקניון או כדי לשלם לפקיד בבוטקה של החניון, הרי שהיום הפעולה הזו הפכה לפשוטה יותר מאי פעם: כל מה שצריך לעשות הוא ללחץ קלות על המתג שלצדכם, והחלון יורד או עולה, בהתאם לפקודה שנתתם. למעשה, לא רק שאתם יכולים לשלוט על החלון שלצדכם, ברכבים רבים ניתן לפתוח ולסוג את כל החלונות ברכב, בעזרת המתג הנכון, לפי רצונכם. כל זאת הודות ללוח פיקוד חלונות.
 

לא רק פיקוד חלונות

 
בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, רכבים הפכו להיות משוללים יותר ונוחים יותר. ניתן לשלוט כמעט על כל אלמנט שיש ברכב באמצעות לחיצה פשוטה על כפתור. בדומה לפיקוד חלונות שמאפשר לנו לשלוט על הטמפרטורה ברכב, מתג אחר יכול לסדר לנו את המראות כדי שנראה טוב יותר את הכביש מכל צד שלו. מערכת אחרת מאפשר לנו לשלוט על האורות של הרכב, ומי צריך מפתח כשיש כפתור שמאפשר לנעול את הרכב ואת תא המטען בקלות. מה שנקרא – לפנק, לפנק, לפנק...

אבל איך אומרים? לפעמים החגיגה נגמרת. כמו שכל דבר יכול להתקלקל, כך גם לוח פיקוד חלונות. בהחלט יכול לקרות מצב שבו לוח הפיקוד מתקלקל וצריך להחליף אותו.
 

החלונות לא מתפקדים? צריך לבדוק למה זה קורה

 
לא תמיד החלונות החשמליים מפסיקים להגיב בגלל תקלה במערכת הפיקוד. לפעמים מקור הבעיה הוא דווקא במנוע שמפעיל את המנגנון של פתיחת החלון וסגירתו. במקרים אחרים, יתכן שהמנגנון נפגע כתוצאה מניסיון לפריצת הרכב שלכם שגם גרם לכיפוף הפח. גם אם אתם לא משתמשים בחלון לעתים קרובות, יכול להיות שהמנגנון נפגע כתוצאה מהצטברות של חול, אבק או לכלוך. לכן, חייבים קודם כל לאתר את מקור הבעיה, ורק אז להחליט מה הפתרון המתאים, לפני שמוצאים לא מעט כסף על פיקוד חלונות חדש.
 
פיקוד חלונות
 

אנחנו עומדים לשירותכם

 
המומחים שלנו במוסך המרובע – החלפת מצבר וזגגות רכב מתמחים באיתור תקלות בחלונות חשמליים לרכב. נשמח לעמוד לשירותכם ולפתור את הבעיה. התקשרו: 072-2646074