מצבר עד הבית בנס ציונה, רחובות

 
צריכים שירות מצבר עד הבית, כולל התקנה וחיוך מאוזן לאוזן? אתם מוזמנים להכיר את המרובע – מוסך מצברים וזגגות לרכב. מעולם לא היה יותר קל להזמין מצבר עד הבית
בין אם אתם נוסעים ברכב יוקרה, או שמא אתם נוהגים ברכב משופץ משנות ה-60, מצבר בכל מקרה אתם תצטרכו להחליף אחת לכמה שנים. כמה שנים? תלוי באיכותו של מותג המצברים, אבל בגדול, מדובר על 3-6 שנים באופן ממוצע. חשוב לציין, ישנן תקלות מסוימות ברכבים שניתן "לעלות" עליהן הרבה לפני שהן יגרמו לכם להיתקע בשולי הכביש.

 
 

תקלות ברכב שנותנות את אותותיהן מראש לעומת מצבר ברכב

 
אם כבר העלינו את הנושא הזה של תקלות ברכב שניתן לראות אותן מתקרבות ובאות, בואו ניתן דוגמה קטנה. למשל, אם מערכת הדלק מלוכלכת ברכב, בדרך כלל, הרכב יגמגם במשך תקופה מסוימת וייקח לו זמן עד שהוא יגיע למצב שהוא נתקע מבלי יכולת להניע.
מצברים? לא מתריעים מראש! פשוט מפסיקים לעבוד יום אחד! ולכן, חשוב להכיר את השירות של מצבר עד הבית. אבל, וזה אבל חשוב, כמו תמיד, לכל כלל יש יוצא מהכלל. חשוב להבין, גם כשמדברים על מצברים, חשוב לדבר על סימנים מקדימים מסוימים, שמעידים על כך שהמצבר לקראת סוף התוקף שלו.

 
מצברים עד הבית
 

מתי נבחין בכך שהמצבר לקראת סיום תוקפו?

 
 
אמנם הרכב לא יגמגם לכם באמצע הנסיעה, כמו במקרים שבהם מערכת הדלק מטונפת או אפילו סתומה, אבל מצבר לקראת סוף תוקפו, בדרך כלל יתבטא בהנעה קשה בבוקר. ממש כך. במילים יותר פשוטות אולי, אם המצבר עומד להיגמר סופית ולהתרוקן, יהיה לכם קשה להניע את הרכב לאחר שעות ארוכות שהוא עמד כבוי.

במקרים אלו, מצבר עד הבית ברחובות, או מצבר עד הבית בנס ציונה, זו ההמלצה הגורפת עבורכם. בשביל מה להשחיר את הידיים? אמנם לא מדובר בפעולה מאוד מורכבת, אבל אם יש מקצוענים שמגיעים אליכם עד הבית בכדי לעשות את זה, מדוע להתקין מצבר לבד? בכל מקרה, המומחים של מוסך המרובע – מצברים עד הבית בנס ציונה וזגגות לרכב, הם מקצועני המצברים שתוכלו להסתייע בהם.

 

מומלץ לא להמתין עד היתקעות בשולי הכביש

 
 
 
אם אתם מרגישים שהמצבר כבר חלש, אל תחכו לרגע שבו תהיו תקועים בצידי הכביש. זוהי סיטואציה מאוד לא נעימה, וכמו שאנחנו מכירים את חוקי מרפי, תמיד זה יקרה לכם בזמנים הכי לא מתאימים.

לידיעתכם, ישנם מספר דברים שתמיד כדאי להקפיד עליהם, בכדי לשמר ולהאריך את תוקף המצבר ברכב שלכם. למשל, מים מזוקקים. הביטו על המצבר מלמעלה. רואים מספר פקקים עם סימון של צלב עליהם? אלו פקקים, שברגע שתבריגו אותם החוצה, אתם תגלו תעלות קטנות של מים.

 
 

ואם התעלות האלו ריקות? למלא בהם מים מהברז?

 
אם התעלות האלו ריקות, יש למלא מים מזוקקים (תוכלו לרכוש בכל טמבור שכונתי). בנוסף לכך, בכדי לשמר ולהאריך את תוקפו של המצבר, השתדלו לא להאזין לרדיו בזמן שהמנוע כבוי. צריכים מצברים עד הבית כבר היום? מוסך המרובע זמין לפנייתכם, ויגיע אליכם עם חיוך מאוזן לאוזן ועם מצבר חדש. בהצלחה!