חלונות חשמליים

 
חלונות חשמליים ברכב פועלים באמצעות מנוע חשמלי שפותח וסוגר את החלון בלחיצת כפתור. מדובר באלמנט שכיום אנחנו מקבלים אותו כמובן מאליו. חלונות חשמליים שהפך להיות סטנדרט בכל מכונית, ולא רק ברכבי יוקרה, כפי שהיה נהוג בעבר. רק כשבעיה מתעוררת בפתיחה או בסגירת החלון, אנחנו לומדים להעריך מחדש את הפיצ'ר הזה. בינינו? מדובר באחד הדברים הקטנים אך המתסכלים ביותר שקיימים. אין לנו בכלל ספק בכך.
 

חלונות חשמל לרכב: חשוב לתקן בזמן

 
תחשבו על כל האנרגיה שאתם משקיעים בלהתעצבן בכל פעם מחדש שאתם רוצים לפתוח או לסגור את החלון. כמה אתם משקיעים זמן יקר בלעבוד על עצמכם לא לכעוס כשזה קורה. כמה פעמים אתם עסוקים בלדחות את המשימה או בלהתעלם ממנה, במקום לטפל בה בפעם אחת, קצרה ומהירה במוסך שלנו.

חלונות הרכב חיוניים לשמירה על הרכב מפני פריצות ולהבטחת טמפרטורה נוחה עבור הנהג והנוסעים ברכב בכל עונות השנה, גם אם יש לכם ברכב מזגן. אלה הסיבות לכך שעדיף להימנע מלדחות תיקון חלונות רכב. תחשבו על ההקלה שתרגישו אחרי שתטפלו בתקלה. אתם תרגישו פשוט ירדה לכם אבן מהלב.

 

המומחים לתיקון חלונות חשמל ברכב עומדים לשירותכם!

 
המומחים שלנו במוסך המרובע מספקים לכם שירותי תיקון לחלונות חשמל ברכב. צוות העובדים המקצועי שלנו מתמחה בכל תיקוני החלונות, ויש לו יכולת גבוהה לאתר גם את התקלות הנדירות ביותר. הרמה המקצועית הגבוהה של העובדים שלנו והמכשור המתקדם העומד לרשותנו, מאפשר לנו לחסוך לכם החלפות יקרות של חלונות.
 

המרובע זגגות רכב – מומחים בתיקון חלונות חשמל לרכב

 
מוסך המרובע זגגות רכב מעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בתיקון חלונות חשמל לרכב. הודות לצוות העובדים המקצועי, המנוסה והמיומן שלנו, כמו גם להקפדה על עבודה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר, אין אתגר מקצועי שלא נוכל לעמוד בפניו.
 
אנחנו מטפלים בכל התקלות הנפוצות בחלונות רכב:
 
  • תקלה במנוע המפעיל את מנגנון פתיחת החלון
  • כיפוף פח הרכב שנגרם כתוצאה מפריצה
  • הצטברות של חול ואבק בשל שימוש נדיר
 
אנחנו מבצעים את כל התיקונים:
 
  • טיפול במנועים לחלונות
  • שימון וגירוז חלונות במטרה לפשט את פתיחתם
  • טיפול בכפתורי הפתיחה של החלונות
  • החלפת חלקים שונים של החלון (צילינדרים, מפסקים וגומיות)
  • ועוד
 
חלון חשמל
 
אם אתם סובלים מתקלה בחלונות הרכב, אתם מוזמנים לפתור את כל הבעיות במוסך המרובע אחת ולתמיד. לפרטים התקשרו אלינו עוד היום: 072-2646074