אודות המרובע

 
מוסך המרובע מרכז המצברים הוא סוכנות מצברים אזורית. בנוסף לכך, החברה עוסקת בתיקון חלונות חשמל לכל סוגי הרכב, טיפול בידיות פתיחה לרכב, תיקון והחלפה של מראות ופנסים לרכב, תיקון והחלפה של צילינדרים, תיקון מפסקים חשמליים לחלונות, החלפת גומיות לדלתות ולחלונות, טיפול במערכות נעילה, איפוס מנועי חשמל, שיווק מצברים, בדיקות מצברים ועוד. להנאתכם ולשביעות רצונכם – ניתן לקבל שירות אקספרס המאפשר לקבל שירות עד לבית.
 

מיטב חלקי החילוף לרכב

 
במרובע משתמשים בחלקים איכותיים ממיטב היצרנים. החלקים עומדים בכל תקני האיכות והדרישות, ואנשי המקצוע במקום מתאימים את החלקים הטובים ביותר לרכב המטופל.
 

שירות מקצועי במחיר הוגן

 
במקום פועל צוות מקצועי, מיומן ומנוסה, אשר מקפיד על ביצוע עבודה איכותית ועל מתן יחס אישי ואדיב לכל לקוח. לקוחות המרובע נהנים מייעוץ מקצועי המבוסס על ניסיון רב שנים ועל ידע עשיר ביותר וזוכים לקבל פתרונות ותשובות לכל בעיה בתחום.

המרובע מציע ללקוחותיו מחירי שוק הוגנים ואטרקטיביים (זולים יותר ממחירי המוסכים העובדים עם יצרניות הרכב) ואמצעי תשלום נוחים. המרובע עובד עם חברות הביטוח בהסדר ומבצע עבור לקוחות חברות הביטוח השונות תיקוני שמשות שניזוקו. כמו כן המרובע עובד עם כל חברות האשראי
 
מצברים וזגגות
 
צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
 

אזורי שירות נוספים: יבנה | רחובות | באר יעקוב | גדרה